שיווק דיגיטלי עוצמתי לעסקים שרוצים להגדיל את ההכנסות מהזירה הדיגיטלית

שיווק דיגיטלי מהווה כיום אמצעי פרסום ושיווק ראשי לכל סוגי העסקים ללא קשר לתחום פעילותם או ולהיקף העסקאות שהם מייצרים.

עולמות השיווק באינטרנט מורכבים ממגוון הולך וגדל של פלטפורמות פרסומיות ושיווקיות ויש לתת לכל אלו מענה שיווקי יצירתי ואטרקטיבי שימשוך קהל ויצור באז.

בחברת בר טכנולוגיות אינטרנט יודעים היטב לחבר בין האופליין לאונליין ולייצר סינרגיה אופטימלית לעסק שלך בכל עולמות הדיגיטל.

אנו מספקים את כל הצרכים השיווקיים של העסק שלך במקום אחד עם מעטפת רחבה של פעילויות שיווק ופרסום מפולח קהלים, ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, בניית אסטרטגיה שיווקית וניהול הנכסים הדיגיטליים.

חברת "בר טכנולוגיות" מתמחה בשיווק ברשתות החברתיות אינסטגרם, פייסבוק, טיקטוק, טוויטר ויוטיוב.

את עמודי הפייסבוק וחשבונות האינסטגרם של לקוחותינו הפכנו למכונה שמייצרת עסקאות, לערוצי יוטיוב וטיקטוק השגנו מאות אלפי צפיות.

מה אנחנו מציעים?

  • ניהול קמפיינים ויראלים וזירות חברתיות בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ועוד, פרסום ממוקד קהלים ברשתות החברתיות השונות עם צוות קריאטיב חד וחדשני.
  • מגוון רחב של שירותי שיווק, פרסום, מיתוג ופיתוח לאינטרנט. אנו בקומבר עוסקים ביומיום בשיפור הביצועים והתוצאות העסקיות של חברות ובתי עסק מקשת רחבה של תחומים.
  • סיירת טכנולוגית המורכבת מצוות מקצועני מדיה חברתית ואנשי קריאטיב מהמעלה הראשונה שיבצעו את המהלכים הדיגיטליים הנכונים והעדכניים ביותר להצלחת העסק שלך.

בעלי עסק, רוצצים להתחיל לקבל זרם של פניות מלקוחות חדשים?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לצוות המומחים שלנו לטפל עבורכם בכל ערוצי השיווק הדיגיטלי.